नेफ्टा अवार्ड: सर्वाधिक विधामा मनोनयमा पर्‍यो ‘प्रसाद’

Advertisement
Advertisement

काठमाडौं–दशौं संस्करणको ‘नेफ्टा अवार्ड’को मनोनयन सार्वजनिक भएको छ । राजधानीमा शनिबार आयोजित एक कार्यक्रममा २०७५ सालमा प्रदर्शनमा आएका फिल्मबाट ३० बढी विधामा मनोनयन सार्वजनिक गरिएको हो ।

मनोनयन अनुसार फिल्म ‘प्रसाद’ सर्वाधिक १३ विधाको मनोनयनमा परेको छ । फिल्म ’ए मेरो हजुर ३’ ११ र ’छक्का पञ्जा ३’ १० विधामा मनोनयनमा परेको छ ।

अवार्डमा ‘प्रसाद’, ‘रोमियो एण्ड मुना’, ‘हरि’, ‘कथा काठमाडौं’ र ‘छक्का पञ्जा ३’ उत्कृष्ट फिल्मको मनोनयनमा परेका छन् भने निर्देशकको मनोनयनमा ‘प्रसाद’बाट दिनेश राउत, ‘रोमियो एण्ड मुना’बाट नरेशकुमार केसी, ‘राम कहानी’बाट सुदर्शन थापा, ‘छक्का पञ्जा ३’ बाट दीपाश्री निरौंला र ‘ए मेरो हजुर ३’ बाट झरना थापा प्रतिस्पर्धामा छन् ।

अभिनेतातर्फ ‘प्रसाद’ र ‘हरि’बाट विपिन कार्की, ‘रोमियो एण्ड मुना’बाट विनय श्रेष्ठ, ‘डमरुको डण्डीबियो’बाट खगेन्द्र लामिछाने र ‘ए मेरो हजुर ३’बाट अनमोल केसी छन् ।

अभिनेत्रीतर्फ ‘प्रसाद’बाट नम्रता श्रेष्ठ, ‘रोमियो एण्ड मुना’बाट सृष्टि श्रेष्ठ, ‘साइँली’बाट मेनुका प्रधान, ’राम कहानी’बाट पूजा शर्मा र ‘छक्का पञ्जा ३’ बाट दीपिका प्रसाइँ प्रतिस्पर्धामा छन् ।

फागुन २९ गते हुने अवार्डमा एलआईसीले शीर्ष प्रायोजन गरेको छ ।

यस्तो छ मनोनयन:

Best Movies

Prasad

Reomeo & Muna

Hari

Katha Kathmandu

Chhakka Panjja 3

Best Director

Reomeo & Muna – Naresh Kumar Kc

Prasad – Dinesh Raawat

Ramkahani – Sudarshan Thapa

Chhakka Panja 3 – Deepashree Niraula

A Mero Hajur 3 – Jharana Thapa

Best Actor

Prasad – Bipin Karki

Reomeo & Muna – Binaya Shretha

Hari – Bipin Karki

Damaruko Dandibiyo – Khagendra Lamichhane

A Mero Hajer 3 – Anamol K.c

Best Actress

Prasad – Namrata Shrestha

Reomeo & muna – Shristi Shrestha

Saili – Menuka Pradhan

Ramkahani – Pooja Sharma

Chhakka Panja 3 – Deepika Prasai

Actor In Supporting Role – Male

Intu Mintu Londonma – Saruk Tamrakar

Saili – Dayahang Rai

Yatra – Salon Basnet

Damaruko Dandibiyo – Anup Baral

Chhakka Panja 3 – Jitu Nepal

Actor In Supporting Role – Female

Katha Kathmandu – Shandhya K.c

Damaruko Dandibiyo – Laxmi Bardewa

Saili – Kenika K.c

Yatra – Janawi Basnet

Gopi – Surakshya Panta

Actor In Negative Role

Jya Shambhu – Prashanta Tamrakar

Katha Kathmandu -Pramod Agrahari

Prasad – Nischal Basnet

Ramkahani – Jitu Nepal

Black – Aayush Rijal

Actor in Comic Role

Chhakka Panja 3 – Kedar Ghimire

Chhakka Panja 3 – Buddhi Tamang

Ramkahani – Wilsonbikram Rai

Ramkahani – Rabindra Jha

Changa – Jeevan Bhattrai

Debut Actor – Male

Intu Mintu Londonma – Dhiraj Magar

The Break up – Amesh Sharma

Kahi Katai – Sonam Warfunwa

Nai Nabhannu  La 5 – Abhishek Nepal

Boby – Umesh Thapa

Debut Actor – Female

A Mero Hajur 3 – Suhana Thapa

Yatra – Malika Mahat

Bhor – Pooja Karna

Captain – Upasana Singh Thakuri

Chhiring – Kamana Bhujel

Colourist

A Mero Hajur 3 – Kapil Parajuli

Hari – Arjun Karki

Reomeo & Muna – Shushil Neupane

Saili – Nimesh Shrestha

Love Station – Kapil Parajuli

Cinematographer

Saili – Shailendra Dhoj Karki

Katha Kathmandu – Lujaw Singh

A Mero Hajur 3 – Sanjay Lopchan Lama

Hari – Chintan Rajbhandari

Love Station – Aalok Kumar Sukla

Film editor

Katha Kathmandu – Mitra Gurung

Hari – Arjun Karki

Damaruko Dandibiyo – Nimesh shrestha

Amero Hajur 3 – Digha Khadka

Love Station – lokesh Bajracharya

Story

Prasad – Shushil Poudel

Bhor – Krishna Dharawasi

Damaruko Dandibiyo – Khagendra Lamichhane

Katha Kathmandu – Sangeeta Shrestha

Chhakka Panja 3 – deepakraj Giri

Screen Play

Chakka Panja 3 – Deepakraj Giri

Prasad – Shushil Poudel

Reomeo & Muna – Naresh Kumar K=c

Gopi – Samipya Raj Timalsina

Saili – Ram babu Gurung

Dialogue

Chhakka Panja 3 – Deepakraj giri/ Jitu Nepal/ kedar ghimire/ Yaman Shrestha

Prasad – Shushil Poudel

Gopi – Samipya Raj Timalsina

Reomeo & Muna – Niraj Maharjan

Damaruko Dandibiyo – Khagendra Lamichhane

Background Score

Prasad – Sailesh Shrestha / Rohit Shakya

Hari –  Jeshan Kunwar

Saili – Rohit Shakya

A Mero Hajur 3 – Shailesh Shrestha

Damaruko Dandibiyo – Alish Karki

Sound Mixing

Romeo & Muna – Bijit Changemaae

Katha Kathmandu – Manoj Rajbhandari

Prasad – Uttam Neupane

Chhakka Panja 3 – Sunayaman Shrestha

Damaruko Dandibiyo – Mukesh Shah

Action Director

Mattimala – Rajendra Chaudhari

Ranveer – Chandra Panta

Yatra – Himal K.c

Chhiring – Chandra Panta

Jya Shambhu – Shree Shrestha

Art Director

Reomeo & Muna – Pasang Temba Sherpa

Prasad – Raju Painter

Ramkahani – Chirajeebi Bhandari

Intu Mintu Londonma – Menuka Rai

Hari – Sujan Thapa Magar

Costume designer

Intu Mintu Londonma – Yubi Thapa

Reomeo & Muna – Bina Ghale

A Mero Hajur 3 – Yubi Thapa

Kaira – Reeta Khadka – Reet _ / Bonika Karki

Chhiring – Yash Kumar

Make up & Hair Artist

Saili – Laxmi Tamang – Samara _

Reomeo & Muna – Samser Lama

Intu Mintu Londonma – Dipu Poudel

The Break up – Shraddha Maskey

A Mero Hajur 3 – Prathishtha Shankha

Debut Director

Intu Mintu Londonma – Renisha Bantawa Rai

Katha Kathmandu – Sangeeta Shrestha

Damaruko Dandibiyo – chhetan Gurung

Hari – Saphal k.c/ Prateek gurung

Yatra – Smrat Shakya

Visual effect

Reomeo & Muna – I Dream Animation

Damaruko Dandibiyo – Manoj Shrestha

Chhiring – Satyam Rana / Achyut Bajgain

Ranvir – Bikram Bhandari – Glaze Entertainment _

Captain – Satyam Rana / Samir Miya

Best Lyricist

Prasad – Lai Lai – Ganesh Shahi

A Mero Hajur 3 – Jindagi Nai Vandinama – Ek Narayan Bhandari

Rose – Phul Haina kada – rajesh Kumar Shrestha

Intu Mintu Londonma – Udayo Hawale – harcules Basnet

Nai Nabhannu La 5 – Balapanko Umera – Basanta Sapkota

Best Music Director

Prasad – Lai Lai – Subash Bhushal

Rose – Phul Haina kada – Alish Karki

Captain – Rahar Chha Sangai – Arjun Pokharel

A mero hajur 3 – Paran Paran – Ashish Abiral

Chhakka Panja 3 – Pahilo Numberma – Deepak Sharma

Best Music Arranger

Prasad – Udaya paudel

Intu mintu london ma – Rikesh Gurung

Jay bhole – Rajan Ishan

Nai Nabhannu La 5 – Maharaj Thapa

Chhakka Panja 3 – Udaya paudel

Choreographer

A mero hajur 3 – Jindagi Nai Mandina Ma – Kabiraj Gahatraj

Jay Bhole – Tiriri – Basanta Shrestha

Intu Mintu London Ma – Udayo Hawale – Bikram Lama

Captain – Rahar Chha Sangai – Kabiraj Gahatraj

Chhakka Panja 3 – Pahilo Number Ma – Kabiraj Gahatraj

Singer Male

Prasad – Lai Lai – Ketan Chhetri

Intu Mintu London Ma – Harkulesh Basnet

Chhakka Panja 3 – Pahilo Number ma – Devid Shankar

A mero hajur 3 – Jindagi Nai Mandina Ma – Sugam Pokharel

Captain – Rahar Chha Sangai – Sugam Pokharel

Singer Female

A mero hajur 3 – Jindagi Nai Mandina Ma – Prabisha Adhikari

Nai Nabhannu La 5 – Balapan – Samikshya Adhikari

Intu Mintu London Ma – Udayo Hawale – Nikhita Thapa

Captain – Rahar Chha Sangai – Anju Pant

Chhakka Panja 3 – Pahilo Number Ma – Bindu Pariyar

Best Trailer

Shahil Khan – Amero Hajur 3

Bipin Malla – Chhakka Panja 3

Krishna Bhandari – Intu Mintu London Ma

Shandesh Shah – Nai Nabhannu La 5

Shahil Khan – Captain

Advertisement

यो समाचार पढेर तपाईको प्रतिक्रिया के छ?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

सम्बन्धित समाचार